Meble kuchenne , kuchnie angielskie, nowoczesne, klasyczne, szafy wnękow...

Ogłoszenie nr: 9226, przeglądano: 877 razy.


Dodano: 2011-02-17

Kategoria: dom i ogród

Meble kuchenne , kuchnie angielskie, nowoczesne, klasyczne, szafy wnękowe , łazienki - SOL

Razem z nami zaprojektujesz wygląd swoich mebli
- doradzamy, projektujemy, wyceniamy i montujemy.
Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości estetyczne i atrakcyjne cenowo szafy i garderoby, które posiadają najnowsze systemy drzwi przesuwnych oraz meble kuchenne.
Nasze wyroby charakteryzują się wysoką jakością i przystępną ceną, a materiały, których używamy są produktami markowymi i posiadają odpowiednie atesty.
Naszym głównym celem jest wyjście naprzeciw każdemu klientowi, dlatego meble wykonywane są w dowolnym wymiarze i według indywidualnego projektu, zgodnego z oczekiwaniami zleceniodawcy.
OFERTA - Szafy wnękowe, Garderoby
Produkowane przez nas szafy wnękowe, garderoby będą pasowały do zabudowy w Państwa domu, co pozwoli doskonale wykorzystać każdą powierzchnię mieszkalną.
Nasze wyroby są estetyczne, użyteczne, solidne i trwałe. W zależności od potrzeb klienta możemy zaprojektować i zamontować szafę, w której znajdzie się dowolna ilość: półek, stelaży na buty, pantografów, szuflad, koszy itp.
Taki projekt w całości będzie Państwa wyborem. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dopasować nasze produkty do indywidualnych upodobań i potrzeb każdego klienta.

Zamontowanie tego typu rozwiązań daje wiele pożytku:
• estetyczna zabudowa nieużywanych wnęk,
• wyrównanie wnęki - drzwi przesuwne,
• maksymalne wykorzystanie powierzchni mieszkalnej.

OFERTA - Meble kuchenne
Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu, dlatego powinna być trwała, wygodna w użyciu i estetyczna. Należy także pamiętać o tym, aby kuchnię łatwo można było czyścić i poddawać konserwacji.
Projektujemy i urządzamy wnętrza mieszkalne i użytkowe, tak aby maksymalnie wykorzystać powierzchnię, a jednocześnie aby spełnić upodobania stylistyczne, kolorystyczne klienta.
Dbamy o to, aby kuchnie były niepowtarzalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wyposażamy je w meble, według pomysłu i oczekiwań klienta. Ułatwiamy Klientom podjęcie właściwej decyzji.
Urozmaicona kolorystyka mebli i ich wykończeń zaspokoi wymagania każdego klienta, a przy tym pozwoli zachować styl i niepowtarzalny nastrój wnętrza.Słowa kluczowe:

biurowe meble, kuchnie do zabudowy, meble kuchenne, raumplus, szafy, zabudowa kuchenna, zabudowyKontakt w sprawie ogłszenia:

Jesteśmy elastyczni dla Naszego klienta.
Tel.564621210
mebloform@gmail.com
www.mebloform.com

Wyszukiwanie

Moje ogłoszenie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-gratka.info - Kontakt pod adresem e-mail: biuro@e-gratka.info - Realizacja: smart-point.pl